BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 15889227
nr 1588 9227
Bordslampfot
porslin, kvinna. Höjd: 37 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 december 2023
kl 20:09:00
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr